بزرگترین وارد کننده لپ تاپ استوک از دبی

وارد کننده لپ تاپ استوک

کامپیوتر صفر یک با بیش از ده سال سابقه، بزرگترین وارد کننده لپ تاپ استوک از دبی در سطح کشور ، به خصوص شرق ایران است که توانسته در سابقه‌اش کارنامه درخشانی از رضایت مشتریان کلی و جزیی خود جمع کند. کامپیوتر صفر یک  با عرضه لپ‌تاپ های نو و استوک با نازل‌ترین قیمت، تحولی در بازار لپ تاپ ایران به‌وجود آورده است!

تامین کننده و توزیع کننده بازار لپ‌تاپ ایران

کامپیوتر صفر یک با وارد کردن حجم بسیاری از لپ‌تاپ‌های روز دنیا تلاش می‌کند تا نیاز تامین کننده‌های بازار ایران را برطرف کند‌. اگر شما یکی از تامین کننده‌های بازار لپ‌تاپ استوک و نو ایرانید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر صفر یک تماس بگیرید و از خدمات فروش کلی لپ‌تاپ ما با نازل ترین قیمت و شرایط ویژه آن آگاه شوید.

هم‌چنین کامپیوتر صفر یک برای خریداران جزیی و تکی محترم نیز شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. کیفیت لپ‌تاپ‌های کامپیوتر صفر یک از نظر فنی و ظاهری مثال نزدنی است و هم‌چنین تمام خدمات و محصولات ما دارای گارانتی و پشتیبانی است.

فروش عمده و خرد یا تکی لپ‌تاپ های استوک با ده روز مهلت تست و تضمین عرضه می‌شود.

وارد کننده لپ تاپ استوک

واردات لپ تاپ استوک از دبی

ما بزرگترین تامین کننده به روزترین لپ‌تاپ‌های استوک و نو در شرق کشوریم و ادعا می‌کنیم حجم وسیعی از برندها را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهیم. محصولات استوک کامپیوتر صفر یک شامل موارد زیر می‌شود:

هم‌چنین کامپیوتر صفر یک واردکننده عمده لپ‌تاپ‌های نو در متنوع ترین برندها نیز هست.

وارد کننده لپ‌تاپ استوک اروپایی و آمریکایی

تمامی محصولات کامپیوتر صفر یک، تولید کشورهای اروپایی و آمریکایی است و در دبی خریداری شده و وارد ایران می‌شوند، ما بزرگترین وارد کننده لپ‌تاپ از دبی می‌باشیم و تنوع محصولات ما تمام لپ‌تاپ‌های اروپایی و آمریکایی را در بر می‌گیرد.

تضمین قیمت و کیفیت در سراسر کشور

کلیه لپ تاپ ها دارای 10 روز مهلت تست و تعویض هستند به این معنی که اگر لپ تاپ خریداری شده جواب گوی کار شما نباشد یا به هر دلیلی از خرید خود رضایت نداشته باشید، میتوانید با مدل دیگری تعویض نمایید یا هزینه پرداختی شما عودت داده می شود.

هم چنین تمامی محصولات کامپیوتر صفر یک دارای گارانتی و ضمانت اختصاصی می باشند. گارانتی ، شامل تمام قطعات (بجز باطری و شارژر که دارای گارانتی تعویض هستند ) می شود. مشتریان گرامی میتوانند با پرداخت ده درصد از فاکتور گارانتی یک ساله را انتخاب نمایند . بدیهی است که صدمات ناشی از ضربه و آب خوردگی و مخدوش شدن برچسب گارانتی باعث ابطال گارانتی میشود.

⚠️علت اختلاف قیمت زیاد با سایر فروشگاه ها و سایت ها واردات مستقیم ما از امارات می‌باشد، همین علت سبب اعتماد مشتریان به ما و قیمت مناسب محصولات و خدمات ما می‌باشد.⚠️

سفارش از بهترین وارد کننده لپ تاپ استوک کشور

برای سفارش جزئی یا کلی می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

☎️ 05144244566

☎️ 05144244577

☎️ 05144244588

 

ما کجا هستیم؟

مجموعه کامپیوتر صفر یک در استان خراسان رضوی، شهرستان سبزوار واقع شده است. آدرس و لوکیشن دقیق ما از طریق نقشه زیر قابل مشاهده می‌باشد.

 

 

سوالات متداول

بزرگترین وارد کننده لپ تاپ استوک کجاست؟

کامپیوتر صفر یک، با بیش از 10 سال سابقه در زمینه خرید و فروش کالای دیجیتال، با واردات لپ تاپ استوک از دبی، تبدیل به یکی از بزرگترین‌ها در این زمینه شده است.

از کجا لپ تاپ استوک باکیفیت پیدا کنیم؟

شما از کامپیوتر صفر یک می‌توانید لپ تاپ استوک باکیفیت همراه با 10 روز مهلت تست تهیه کنید. ما در سراسر ایران تضمین قیمت و کیفیت می‌دهیم!

com01ac
ارسال دیدگاه